Glasgarten Shrimp Dinner Pads 70 Gr

Tükendi Glasgarten Shrimp Dinner Pads 70 Gr

Shrimp dinner, günlük ana öğün için dengeli bir  besin kaynağıdır. Sağlıklı kabuk değişimi, büyüme, renklenme ve iyi bir üreme için tüm önemli besinleri ve doğal vitaminleri bulundurur. Suda uzun zaman kaldıktan sonra bile özel formülünden dolayı hala lezzetini korur.

Kompozisyon

Kalamar, rezene , Maya özü , Asya-turpgillerden sebze, amino asit, deniz yosunu özü, Lesitin , hardal tohumu, Bitkisel protein özleri Chlorella algler.


 

Önerilen beslenme koşulları

Pads ; Günde 1-2 kez 25 karides için 1 Ped.

Gran ; Günde 1-2  kez karides başına 1 granül.


 

Ayrıntılı olarak maddeler ve Faydaları


• Chlorella Alg
Tek hücreli alglerdir tatlı sularda yaşar, Chlorella karides için harika bir besin kaynağıdır.


• Kalamar
Karidesler için gerekli protein ve amino asitleri içerdiği için çok iyi bir besin kaynağıdır, ama esas olarak glucosamine içerdiği için formüle katılmıştır. Glucosamine kabuk gelişimine katkı sağlar.


• Rezene
Rezene Antik Çin Tıbbında bile çok kullanılmıştır. Rezene içinde birçok ikincil metabolitler bulundurur ve karideslerin gelişimine katkı sağlar.

Malzemeler
Kuruyemiş ve fenchone, bergaptene, bor, kafur, carvone, Chamazulen, Sitral, Citronella uçucu Yağ, kumarinler, Eugenol, flavonoidler, fumarik asit, kafeik asit, limonen, Linalool, linoleik asit, Myristicin, Denen, salisilat, Timol, Tocopherol, Trigonellin, Umbelliferon, Xanthotoxin, C Vitamini
Rezene aynı zamanda mineraller açısından oldukça zengindir.


• Asya Turpgillerden Sebze
Lahana ve en taze sebzeler bulunur. Vitaminler, proteinler, amino asitler, mineral ve İkincil bitkisel maddeler için lahana oldukça popülerdir. Besin içerikleri :  yağ asitleri gibi lif, antioksidan, A ve C vitaminleri, K Vitamini, folik asit, Kalsiyum, potasyum, Magnezyum ve demir.


• Amino asitler
Amino asitler yaşamın yapı taşlarıdır. (Proteinler) yaklaşık 100.000 farklı protein yapı taşları sadece 22 çeşit amino asit vardır. Protein karides vücudunun büyük bileşenlerinden biridir. Kendi vücut ağırlıklarının yaklaşık beşte biri protein içerir.
Proteinlerin oluşumu için gerekli Amino asitler. Kaslar, organlar, hücreler, doku onarımı, vb gelişiminin yanı sıra, işgalci bakteriler ve virüslerle mücadele için antikorlar oluştururlar. Enzim ve hormonal sistemin (RNA ve DNA) yapıtaşı Nükleoprotein parçasıdırlar ve vücutta oksijen taşır.


• Lesitin
Sinir sisteminin işlevi için gerekli maddelerden biridir, Lesitin gibi fosfatidil, daha iyi bilinir. Lesitin fosfolipid grubundandır, sinir hücrelerine aittir.Fosfolipid hücre zarlarında iyon taşınmasından sorumlu olduğu gibi aynı zamanda sinir uyarılarını düzenler. Lesitin karides sinir sisteminin en önemli parçasıdır.

• Hardal tohumları 
Hardal tohumlarının ana maddesi hardal yağı yavaş yavaş öğütülür. İştah açar, sindirim sistemini geliştirir ve antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • Ürün Kodu: SHRIMPDINNER70
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 140,00TL
  • KDV Hariç: 140,00TL

Etiketler: glasgarten shrimp dinner 70 gr, shrimpdinner70, glasgarten, yemler karides, yemleri