Dennerle Shrimp King Color 35gr

Tükendi Dennerle Shrimp King Color 35gr

Renk arttırıcı karides yemi

Tüm sarı, kırmızı ve turuncu renkli karideslerde hedeflenen renklerin yoğunlaşmasını sağlayan granül yem. Astaksantin, beta-karoten ve lutein gibi doğal renk arttırıcı maddeler içerir.

Shrimp King Color % 100 doğal renk arttırıcı maddelerden oluşan, suya kolayca batan granül formda takviye gıdadır.

Günlük gıdalar yada standart yemler kırmızı, sarı ve turuncu karideslerin daha canlı renklere sahip olması için tek başına yeterli değildir. Renklendirici karotenoidler yosunlar, çiçekler, meyveler ve sebze yapraklarında bulunur. Astaksantin ve karotenoidler protein beta crustacyanin ile moleküler bağ oluşturur. Bu moleküler birleşikler renk hücrelerinde depolanarak karideslerin türe özgü renklerinin maksimum düzeyde sergilemelerini sağlar. Bu durum renklerindeki netlik ile ünlü pembe flamingolar ile aynıdır. Bu kuşlar artemia küçük ve kareton bakımından zengin böcekler ile beslenir. Karoten ve astaksanin içeren bu gıdalar flamingoların tüylerinde net bir pembe rengin hakim olmasını sağlar. 

Shrimp King Color yüksek kaliteli malzemeler ile üretilmiş ve geniş yelpazede farklı gıda maddelerinden elde edilmiştir. Doğal renk bakımından zengin mikro-algler, kabuklular, çiçekler, kırmızı biber, havuç ve dekapsül artemia yumurtası kullanılmıştır. Düzenli besleme ile türe özgü renk gelişimi mükemmel seviyeye ulaşır.

Kırmızı Sakura, Turuncu Sakura, Mavi inciler, Sarı Ateş, Rili karidesler, Siyah Kaplan ve Mavi Kaplan karides için uygundur.


Yapay renklendirici, balık unu yada koruyucu madde içermez.

Besleme Önerisi:

20 karideslik bir koloni için 1 tutam.

Garanti Edilen İçerik: Böcek larvaları, buğday unu, buğday proteinleri, krill, mürekkepbalığı unu, ıspanak, mısır, maya, betain, lahana, inulin, somon yağı, Moringa oleifera, spirulina yosunu, sarımsak, mannan-oligosakkarit, ß-glukan

Analitik Bileşenler: % 48.5 ham protein,% 10.0 ham yağ,% 4.4 ham lif,% 6.2 ham kül

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • Ürün Kodu: 6075
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 63,50TL
  • KDV Hariç: 63,50TL

Etiketler: shrimp king color 35gr jel, kurutulmuş, yemler, dennerle shrimp king color 35gr karides, yemleri