Dennerle Shrimp King Yummy Gum

Tükendi Dennerle Shrimp King Yummy Gum

Karidesler için yapışkan macun gıda

Biyolojik açıdan dengeli gıdalardan oluşan macun formunda zengin içerikli yem. Taşlara, köklere, cama yada uygun herhangibir yüzeye yapıştırılarak karidesler için uygun beslenme alanları oluşturur.

-          % 100 saf ve doğal maddelerden oluşur.

-          Tüm karidesler için uygundur.

Shrimp Kimg Yummy Gum salyangozlar ve küçük balık türleri için de uygun bir atıştırmalıktır.


Büyüme için gerekli tüm besin ve mineralleri ihtiva eder, günlük beslenme için uygundur. Yüksek kaliteli hayvansal protein , bitkisel kaynaklı proteinler ve amino asitler içerir. Spirulina ve ısırgan otu yaprakları lezzetli ve besleyicidir. İçeriğindeki temel vitaminler ile karideslerin daha güçlü bir metabolizmaya sahip olmasını sağlar. Yüksek kaliteli montmorillonitten gelen mineraller sağlıklı bir kabuk gelişimi ve değişimine imkan tanır. Doğal karotenoidler türe özgü renkleri yoğunlaştırır.

Besleme Önerisi:

30-50 adetlik bir karides kolonisi için günlük bezelye büyüklüğünde yem kullanılır. Kayalara, dallara, cama yada diğer materyallere yapıştırın.

Garanti Edilen İçerik: Sebzeler, yosun (% 10 spirulina platensis), mineraller (% 5 montmorillonit), yumuşakçalar ve kabuklular (% 5 kril,% 5 karides), bitki yaprakları (% 5 ısırgan)

Analitik Bileşenler: % 26 ham protein,% 5 ham yağ,% 8 ham selüloz,% 1 ham kül

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • Ürün Kodu: 6119
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 120,00TL
  • KDV Hariç: 120,00TL

Etiketler: dennerle shrimp king yummy gum jel, kurutulmuş, yemler karides, yemleri