DENNERLE Shrimp King Algae Pops 40gr

Tükendi DENNERLE Shrimp King Algae Pops 40gr

Karidesler için ek gıda

Chlorella ve Nannochloropsis yosunları ile organik soya kepeğinden üretilen stick formda ek besin karışımıdır. Tüm karideslerin iştahla tüketeceği lezzetli bir yemdir. Kolayca suya batan yapıya sahiptir. Sağlıklı gelişim, canlı renkler ve verimli üreme faaliyerleri için geliştirilmiştir.

Yapay renklendirici, koruyucu yada balık unu içermez.

Tüm tatlı su karidesleri, kerevitler, cüce kerevitler, salyangozlar ve yengeçler için uygundur.

Bakliyat ailesine ait soya fasulyesi yüksek kaliteli protein kaynağı olarak bilinir. Folik asit ve selenyum gibi önemli aminoasitler, vitaminler, doymamış yağ asitleri ve hücre koruyucu mikroelementler yönünden zengindir. Kalsiyum, magnezyum, demir ve çinko gibi yararlı temel elementleri de içerir. Lifli yapısı ve prebiyotik özelliği ile sağlıklı bir sindirim sağlar. Sağlıklı ve dengeli büyüme, bol üreme için temel besin kaynağıdır.

Sadece birkaç mikrometre boyutuna sahip Chlorella ve Nannochloropsis yosunları, tek hücreli yeşil algler yavru karidesler için harika bir besin formülüdür. Yetişkin karideslerin keyifle tükeceği Shrimp King Algae Pops, onların güçlü bir metabolizmaya sahip olmalarını sağlar.


Aynı zamanda bu mikro algler; önemli amino asitler, mineraller, eser elementler, vitaminler, bir çok doymamış yağ asitler, polisakkaritler ve renklendirici pigmentler içerir.

Besleme Önerisi:

20 karideslik bir koloni için 1 adet stick.

Garanti Edilen İçerik: Organik soya kepeği, Chlorella yosunu (% 4), Nannochloropsis yosunu (% 1)

Analitik Bileşenler: Ham protein% 16.9, ham yağ% 4.2, ham lif% 28.9, ham kül% 7.1

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
  • Ürün Kodu: 6114
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 116,00TL
  • KDV Hariç: 116,00TL

Etiketler: dennerle shrimp king algae pops, 6114, dennerle, yemler 40gr karides, yemleri